Скачать книгу

Теорія і практика вікової психокорекції

Теорія і практика вікової психокорекціїЯк свідчить бібліографічний опис:

У посібнику висвітлюються питання психологічної корекції розвитку особистості дітей, підлітків, юнацтва.
Розглядаються теоретичні основи та передумови психокорекційної практики, викладаються методи корекції пізнавальної, емоційно-вольової сфер особистості та її поведінки. Аналізуються особливості використання психокорекційних методів з особами різного віку. У додатках подано програму підготовки фахівців до здійснення психокорекційної діяльності, авторську розробку психологічної програми корекції.

Ця книга має довгу і цікаву історію. Книга була написана у далекому 2004 році і оприлюднена 2006. Якщо ви тримаєте у руках цю книгу, 2006 року видання, надруковану на якісному білому папері – це майже раритет. Це перше і останнє видання, видане зі згоди автора. Через деякий час я побачила у книжковому магазині ту ж саму книгу, але на сірому папері. Через кілька років, з’явилася книга з тією ж самою обкладинкою, але маркована як «видання 2-ге, стереотипне, 2008 рік». Наступним етапом стало «2-е стереотипне видання» у білій обкладинці, марковане різними роками. Загальний наклад цього підручника на сьогоднішній день мені невідомий (привіт, налогова). Якщо ви маєте видання цієї книги, цікаво було б дізнатися, яке саме? Напишіть, будь ласка, у коментарі до допису.

Звісно, за цей час зміст підручника дещо застарів, хоч і залишається актуальним. Саме тому я вирішила оприлюднити текст цього підручника, як кажуть «скачать бесплатно и без СМС». Ви можете завантажити книгу на умовах ліцензії Ліцензія Creative Commons, тобто безкоштовно для некомерційного використання, з обов’язковим вказанням автора при використанні у інших роботах. Якщо ви вказуєте книгу у переліку літератури, ви можете скористатись будь-якою з перелічених заготовок:

  • Кузікова С.Б. Теорія і практика вікової психокорекції: Навч. посібник. — Суми, 2006. — 384 c. — Бібліогр.: с. 279-287. — укp.
  • Кузікова С.Б. Теорія і практика вікової психокорекції : Навч. посібник. — 2-ге вид., стер. — Суми: ВТД «Університетська книга», 2008. — 384 c.
  • Кузікова С.Б. Теорія і практика вікової психокорекції : Навч. посібник. — 2-ге вид., стер. — Суми: ВТД «Університетська книга», 2013. — 384 c.
  • Кузікова С.Б. Теорія і практика вікової психокорекції : Навч. посібник. — 2-ге вид., стер. — Суми: ВТД «Університетська книга», 2015. — 384 c.

Якщо ви бажаєте придбати книгу у друкованому вигляді, то кращає звернути увагу на «Основи психокорекції» видавництва Академвидав. Вона містить значно оновлений зміст та має радикально нижчу ціну.

Завантажити!

Теорія і практика вікової психокорекції
У посібнику висвітлюються питання психологічної корекції розвитку особистості дітей, підлітків, юнацтва.<br /> Розглядаються теоретичні основи та передумови психокорекційної практики, викладаються методи корекції пізнавальної, емоційно-вольової сфер особистості та її поведінки. Аналізуються особливості використання психокорекційних методів з особами різного віку. У додатках подано програму підготовки фахівців до здійснення психокорекційної діяльності, авторську розробку психологічної програми корекції.
Written by: Кузікова С.Б.
Edition: 2
Available in: Paperback Hardcover